Orange the World Krachtevent
Van 25 november tot en met 10 december 2023 is het Orange the World. Dit is een wereldwijde campagne tegen geweld tegen vrouwen en meisjes. In meer dan 100 landen kleuren in deze periode gebouwen of andere objecten oranje. En zijn er tentoonstellingen, demonstraties en andere activiteiten. Bijvoorbeeld het krachtevenement in de Krachtcentrale van Huizen.
Krachtevenement in de Krachtcentrale van Huizen
De Soroptimistclub Gooische Meeren organiseert samen met een andere regioclub een Krachtevenement in de Krachtcentrale van Huizen. Dit is op zondag 26 november van 13.00 tot 17.30 uur. Toegang is gratis. Met dit Krachtevent willen ze laten zien hoe u geweld kunt helpen voorkomen. Dit door bijvoorbeeld het bewustzijn te vergroten, in gesprek te gaan en informatie te geven. Kijk voor meer informatie en aanmelden op orangepaper.nu/krachtevent
Gebouwen kleuren oranje in Gooise Meren
Tijdens de Orange the World-campagne kleuren verschillende gebouwen in de gemeente oranje. Bijvoorbeeld de kantine van het gemeentehuis in Bussum.